Afbeelding
foto deltafibernetwerk.nl

Na IJsselmuiden nu ook glasvezel voor Zwartsluis, Hasselt en Genemuiden

Algemeen

REGIO - Vorige week werd de komst van glasvezel in IJsselmuiden aangekondigd. Ook in Zwartsluis, Hasselt en Genemuiden zijn nu voldoende aanmeldingen binnengekomen om glasvezel aan te leggen.

De aannemer is achter de schermen al een tijd volop bezig met de voorbereidingen en dat betekent dat binnen enkele weken de eerste meters al gegraven gaan worden. Inwoners ontvangen een zogenoemde ‘graafbrief’ met meer informatie als de graafwerkzaamheden bij hen in de buurt starten.

In IJsselmuiden start de woningschouw volgende week. Inwoners krijgen hierover één dezer dagen een brief. De woningschouw zal enkele weken in beslag nemen. Daarna start de aannemer in februari met de eerste graafwerkzaamheden in deze kern. De kernen Genemuiden en Hasselt volgen daarna. Zodra er meer bekend is over de planning voor de woningschouw, worden inwoners hierover persoonlijk geïnformeerd.

Op www.gavoorglasvezel.nl kunnen inwoners de voortgang van de aanleg op hun adres volgen.

Fred Sollie

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 7 mei, 07:34
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 7 mei, 07:01
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.