
Musiceren en schilderen in de Vrije Ruimte
AlgemeenIJSSELMUIDEN - Zaterdag 14 oktober presenteert de Vrije Ruimte een avond met live muziek en kunst voor iedereen. Verschillende muzikanten uit Kampen komen samen en er is ruimte voor improvisatie.
Toetsenist Jenny en klarinettist Nathan Dillen verzorgen samen een live repertoire. Michel van Dijk, zang, akoestisch en elektronisch, brengt samen met gitarist Hans Koek een live set. De Vrije Ruimte heeft een primeur met vocalist Shameur. Zijn eerste optreden is op dit podium. Hij verzorgt met Michel een live act. Michel van Dijk gaat vervolgens als Room full of Oscillators verder in het geluid met zijn klanken. Wie zelf een instrument bespeelt en het leuk vindt om na het vaste programma mee te spelen, is welkom.
Er is een tentoonstelling te zien in de Vrije Ruimte met werk van David Dillen (fotografie), Gabriela Espinoza Vázquez (Digitale kunst) en Picasso. Bezoekers kunnen deze avond schilderen en er is een doek om samen te werken aan iets collectiefs. Doeken, verf en kwasten zijn beschikbaar.
De Vrije Ruimte is gevestigd in Het Werk aan de Zandbergstraat 2 en is geopend vanaf 19:15 uur. Ook geopend tijdens Hanze in de Nacht. Er gaat dan 4 keer een pendeldienst in de vorm van een skeltertrein, vanaf het Unieplein naar Het Werk.





























