
Zwemmers Deltasteur in actie op NK Langebaan
SportAMERSFOORT - Vier zwemmers van de Kamper zwemvereniging Deltasteur hebben afgelopen weekend deelgenomen aan het Nederlands Kampioenschap (NK) Langebaan. Op het NK meet de top van Nederland zich met elkaar en kunnen er ook limieten worden gezwommen in de aanloop naar het WK en de Olympische Spelen.
Namens Deltasteur kwamen Djamilla Gerner, Eline van Unen, Julia van den Bosch en Marit Boxum in actie. Djamilla kwam in actie op de 50 meter schoolslag senioren open en eindigde op een 74e plaats. Bij de jeugd 1 en 2 op de afstanden 50 meter en 100 meter schoolslag mocht Eline Deltasteur vertegenwoordigen. Zij eindigde op deze afstanden op respectievelijk plaats 13 en 22.
Julia van den Bosch deed mee aan de 400 meter vrije slag bij de jeugd 1 en 2 en zwom naar een 13e plaats. Dezelfde klassering haalde zij op de 200 meter vrije slag in de categorie jeugd 1 en 2. Op de 100 meter vrije slag werd ze 28e.
Marit Boxum deed bij de senioren open mee aan verschillende afstanden. Op de 100 meter rugslag finishte zij op een 34e plaats. De 50 meter rugslag resulteerde voor haar in plek 40 en op de 100 meter vrije slag werd ze 43e. Tevens werd ze 42e op de 100 meter vlinderslag en op de 50 meter vrije slag kwam ze tot plek 63.





























