Gek op je Brein in ‘t Ukien

Algemeen Ingezonden

Hoe ga je om met stigma in de GGZ? Wat merk je van vooroordelen bij psychische problemen en hoe ga je er mee om? In hoeverre heb je last van het “label” dat je hebt gekregen en hoe anderen daar tegenaan kijken? En kun je ook invloed hebben op het “ hokje” waar je in bent gestopt? 

Als bovenstaande vragen herkenbaar zijn, of als je andere vragen hebt rondom het thema stigma en de hokjes waarin je geplaatst kan worden als je psychische problemen hebt, dan ben je van harte welkom bij de eerste themabijeenkomst van “Gek op je Brein” in MFC ’t Ukien!

Deze avond is georganiseerd door mensen die zelf ervaring hebben in de GGZ, in samenwerking met de RIBW en WijZ . Omdat we geloven dat ervaringen delen helpt, we elkaar nodig hebben en we zoveel kunnen leren van elkaar!

Na de start om 18.00 uur met soep en broodjes zullen twee ervaringsdeskundigen hun verhaal delen en vertellen hoe zij met hokjes en vooroordelen omgaan. Daarna is er nog ruimte om met elkaar hierover in gesprek te gaan.

Aanmelding is niet nodig, deelname is gratis. Aan de consumpties (niet verplicht) zijn wel kosten verbonden. Een kopje soep  kost € 2,50 en een broodje € 1,25.

Wanneer? 

Donderdag 29 september, aanvang 18.00 uur. 

Waar?                 

MFC ’t Ukien, Korteweg 4 te Kampen 

Contact?             

gekopjebrein@gmail.com

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kamper doommetalproject Phantom Druid duikt dieper de duisternis in Algemeen 22 uur geleden
COPYRIGHT MARCEL JURIAN DE JONG
OV-spreekuur helpt Kampenaren weer op weg Algemeen 23 uur geleden
Mitchell ten Hove en Barbara Lok
Vernieuwend theaterspektakel heeft muzikale elementen uit de Middeleeuwen én een rockopera Ridders & Juffers wordt groots, meeslepend en uniek Zakelijk nieuws lokaal 6 mei, 17:43

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.