Het opruimen van de karakteristieke meer dan 100 jaar oude populier die bij het witte bruggetje in het park stond, en vorige week spontaan in het water van de gracht viel.
Het opruimen van de karakteristieke meer dan 100 jaar oude populier die bij het witte bruggetje in het park stond, en vorige week spontaan in het water van de gracht viel. Foto: Johan Schaart.

De week in foto’s: door Johan Schaart

Algemeen

KAMPEN - Helaas hadden we deze week in de krant geen ruimte voor het volledige foto-overzicht van Johan Schaart. In de zomermaanden trekt hij er wekelijks op uit om foto’s vast te leggen van de Zomer in Kampen. Hij fotografeert wat hem opvalt.

Deze week:
1. Het opruimen van de karakteristieke meer dan 100 jaar oude populier die bij het witte bruggetje in het park stond, en vorige week spontaan in het water van de gracht viel.

2. De nieuwe fietsenstalling bij het station die alvast in gebruik is genomen.

3. Vorige week is de brug geplaatst over de nieuwe sluis die gebouwd wordt bij het nieuwe dorp Reeve.

5. Vorige week is op de werf van Thecla Bodewes Shipyards in Hanzestad Kampen het zesde LABRAX-schip, Vertom Lisa, te water gelaten. Ze is een van de twaalf LABRAX-schepen die gebouwd worden voor de Vertom Group. Foto is van Thekla Bodewes

6. Nog foto van het Broshuis konvooi op weg naar het Truckstar festival in Assen.

De nieuwe fietsenstalling bij het station die alvast in gebruik is genomen.
Vorige week is de brug geplaatst over de nieuwe sluis die gebouwd wordt bij het nieuwe dorp Reeve.
Op de werf van Thecla Bodewes Shipyards in Hanzestad Kampen wordt het zesde LABRAX-schip, Vertom Lisa, te water gelaten.
Een foto van het Broshuis-konvooi op weg naar het Truckstar festival in Assen.
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Jeugd ontdekt vrijheid en plezier op het water bij ZC ’37: vaarseizoen van start Algemeen 3 mei, 09:28
Afbeelding
Wit-Blauw start veldcompetitie met zege op CSL Algemeen 2 mei, 21:46
Afbeelding
Jeugd ontdekt vrijheid en plezier op het water bij ZC ’37: vaarseizoen van start Algemeen 2 mei, 12:44

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.